annons
728x90 Beach


Laddar karta ...


Om Sirius Hotel

Hotel Sirius - We do not represent just the brightest star but also the brightest and most functional facilities of the business conferences, meetings and accommodations. Our prime location provides our guests with the most impressive panorama view in town, where all the attractions including the National Museum of Kosova, The Government and Parliament buildings, The National Theater, The Mother Thereza Square, The City's Shopping Center and the Nightlife Clubs and Pubs are just steps away from Hotel Sirius. That's why we dont give you just the room but the whole city. Me lokacion në qendër të Prishtinës. Stafi: Profesionist, të cilët përherë ju bëjnë të ndiheni të veçantë; Dhomat: Të shumëllojshme për mysafirë, përherë janë të freskëta dhe përmbajnë kondicioner, internet, TV LCD, shërbim ditor, rregullim ditor i dhomës, banjo, dhe mini bar, të cilat ju krijojnë komoditet sikur të jeni në shtëpinë tuaj; Salla për konferenca: Për të gjithë ata që duan të mbajnë takime biznesi, konferenca, apo edhe takime jo formale; *Restauranti: "Hera" gjindet në katin e tetë (8) të hotelit dhe ofron një pamje mahnitëse, të hapur, të shëndritshme dhe shumë madhështore të Prishtinës. Ju mirëpresim! ____________ * Location: At the center of Pristina; * Staff: Professional, who always make you feel special; * Rooms: Variety of rooms, they are always fresh, clean and contain AC, internet, LCD TV, bathroom and mini bar, which create comfort as you're in your home; * Conference Rooms: For all those who want to hold business meetings, conferences, or informal meetings; * Restaurant: "Hera" is located at the eighth floor (8) of the hotel and offers a stunning, open, vivid and very impressive view of Pristina! Welcome !

Betyg: 5 / 5 - 37857

    Parkering:
  • lot

Besöksadress: Agim Ramadani 10000, Pristina, Kosovo, Pristina

Telefon: +381 (0) 38 22 22 80 / +377

Hemsida: http://www.hotelsirius.ne...

annons
  • Details

  • Come and enjoy fresh cocktails in Orion Bar

  • Our Rooftop Restaurant Hera Rooftop @ Sirius Hotel

Bjud in dina vänner till Sirius Hotel

Med vilka Facebook vänner skulle du vilja besöka Sirius Hotel?

annons

14814 har checkat in på Sirius Hotel

Logga in för att se vilka av dina Facebook vänner har checkat in på Sirius Hotel

annons

Jämför med andra platser

Sirius Hotel

Sirius Hotel

Park Inn by Radisson

Park Inn by Radisson

Jämför med andra platser

Planerar du att besöka Sirius Hotel under din semester?

Logga in för att se om det finns några erbjudanden från Sirius Hotel

Logga in
Annons
TheForkSE_600x225


RecensionerFörslag på platser från dina vänner

Från vilka av dina Facebook vänner vill du få förslag på platser?

Välj vänner
annons
Generic 250x250

Platser nära dig

Vill du se intressanta platser nära dig?

annons
Beach Image Banner 300 x 250

Aviseringar från dina vänner

Få aviseringar när någon av dina vänner besöker en plats på vår sajt. Från vilka Facebook vänner vill du få aviseringar?

Välj vänner

Liknande platser

Idre Fjäll

Idre Fjäll

idrefjäll, Idrefjäll

  • 45345
Clarion Hotel Post

Clarion Hotel Post

Drottningtorget 10, Göteborg

  • 43672
Annons 728x90 Beach

Annons Ett klick 728x90